Адвокатське об’єднання «Домінанта» пропонує співпрацю в таких напрямках.

   Для бізнесу ми пропонуємо:

  • Податкові спори та податковий консалтинг.

  • Представництвоінтересів підприємства у відносинах з органами державної влади, правоохоронними, контролюючими органами та в судах різних рівнів.

  • Представництво інтересів підприємства у відносинах з контрагентами: відукладення договору до його виконання.

  • Правовий аудит діяльності підприємства, зокрема, обрання організаційно-правової форми ведення бізнесу, яка б найбільше сприяла отриманню бажаного результату та відповідала вимогам законодавства, визначення оптимальної системи оподаткування, перевірка юридичної документації підприємства з точки зору виявлення можливих ризиків.

  • Індивідуальні бізнес-семінари та практикуми для підприємства чи групи підприємств. 

   Крім цього, юридичне обслуговування поточної діяльності підприємства може здійснюватися в рамках послуги «Абонентське обслуговування», що передбачає повне щоденне правове забезпечення діяльності та пропонується в тарифних пакетах «Економ»,«Стандарт» та «Преміум».

   Тарифний пакет «Економ»: усні юридичні консультації, підготовка та ведення типових цивільно-правових та господарських договорів, листування з контролюючими органами /скарги, заяви, запити, відповіді на запити /не більше 3 на місяць

   Тарифний пакет «Стандарт»: усні юридичні консультації, підготовка та ведення договірної роботи, підготовка кадрової документації, листування з контролюючими органами /скарги, заяви, запити, відповіді на запити.

   Тарифний пакет «Преміум»: усні юридичні консультації, підготовка та ведення договірної роботи, підготовка кадрової документації, листування з контролюючими органами /скарги, заяви, запити, відповіді на запити, ведення претензійно-позовної роботи, представництво інтересів в судах в межах м. Львова.